Není důležité vyhrát,ale nasrat toho kdo tě porazil!

Katty - Příběh mého života 2. Přípravy

22. června 2014 v 21:20 | Katty |  Katty - Příběh mého života
Tak jsem tady. Opět jsem zameškala .___. Není radno mi věřit ...
Ale! Dneska má moje Yuki-chan narozeniny, takže jsem jí chtěla udělat radost ^^
BTW: Ten obrázek je fakt snad to nejhorší co mohlo bejt .__."Yo-a-ke-chaaan!" objala jsem Yoake ráno - opět zezadu, jako předtím. Tentokrát mě ovšem viděla i slyšela přicházet. Já jsem byla po ránu unavená a chtělo se mi spát, takže každý věšák je pro mě spásou.
"Co zas, Kei?" řekla z větší části otráveně. Nemám ráda tenhle tón. Založila jsem ruce a stoupla si na nohy pořádně. " 'Co zas?' To nebylo moc hezký!" nafoukla jsem tváře.
"Ale prosím tě." Vydechla Yoake.
"Katty-san." Ozvalo se zpoza mých zad. Nebyl to holčičí hlas. Byl to klučičí hlas. A ne ledajaký! Když jsem se otočila, stál za mnou Hitori.
Ach Hitori! On je vážně úžasný. Možná trochu plachý a stydlivější, ale jinak je úplně úžasný! Pokaždé když ho vidím tak se skoro rozplývám. Má úžasné černé vlasy a modré oči.
"A-ano?" zeptala jsem se v menších rozpacích a na tvářích se mi objevily známky po červené barvě.
"Tohle ti posílá Ayame-sensei." Jen jak to dořekl trošku jsem byla zklamaná… "A ještě…" zahrabal v kapse u kraťasů, "Tady máš tu propisku co jsem si minule půjčoval. Děkuju." Řekl, usmál se a zase odešel. V ruce jsem držela rozpis hodin na dnešní den, který jsem měla zapsat na tabuli a propisku, kterou mi Hitori vrátil. Stála jsem tam, skoro omámená.
"Katty-san! Katty-san!" matně jsem uslyšela. Přede mnou stála Yuu a mávala mi před očima rukou.
"C-copak?" probudila jsem se z mého … tranzu?
"No, nic, jenom jsem tě chtěla pozdravit, než zazvoní." Řekla se zvláštním výrazem. Já jsem nevypadala zrovna nejlépe, takže to nasvědčovalo tomu, že jsem čuměla do blba.
"A-aha." Letmo jsem se usmála. Bylo to takový divný zasmátí.
"Ahoj, Yoake-san." Pozdravila Yuu i Yoake. Ta jí pozdrav oplatila. Ale když jsem se na Yoake otočila, vypadala zvláštně. Možná to je těmi blížícími se zkouškami.
Pak ale zazvonilo. Yuu se musela vrátit do své třídy.
"A sakra!" problesklo mi hlavou, "Vždyť já jsem měla napsat na tabuli ten rozpis hodin!" Okamžitě jsem se dala do psaní. Všichni už byli ve svých lavicích a já jediná u tabule. No bezva. To bylo fakt super, když se na mě každý koukal… Pak ale najednou vešla Ayame-sensei.
Ztuhla jsem. Ruka mi sice psala dál, ale očekávala jsem co Ayame-sensei řekne.
"Ehm, ehm…!" zakašlala si. Už jsem viděla, jak mě chytne za ucho a zatahá, nebo na mě něco zařve.
"Až to Kei-chan dopíše, společně si o tom něco řekneme."
"E-eh?" podívala jsem se na ni s údivem.
"No tak piš,ne?" dala ruku v bok.
"H-hai!" odpověděla jsem jí. To co jsem psala na tabuli, bylo zvláštní. Nebyl to normální rozpis. Teda, hodiny byly normální, ale ne takové, které máme obvykle.

1. hodina - Taijutsu, Genjutsu ; 2.-3. - Hodina Ninjutsu,Taijutsu ; 4. Hodina - Inteligence, Výdrž; 5.-6.hodina - Genjutsu,Chakra ; 7.hodina - Zbraně, Ninjutsu

Posadila jsem se na gesto Ayame-sensei.
"Takže děti, poslouchejte. Blíží se nám zkoušky, jak už moc dobře víte. Budete rozděleni do týmů, jak jistě víte. Ovšem ne každý může být geninem! Proto jsme se my - sbor senseiů - rozhodli, že dnešek bude něco jako příprava na zkoušky! Takže, teď vám rozdám papíry s tabulkou a vy si do nich doplníte, na jaké hodiny byste chtěli jít. Vždy si musíte vybrat jednu z těchto dvou možností." Začala rozdávat papíry. "Budete tedy každou hodinu - nebo dvě - rozděleni na dvě třídy. Sice dvě třídy váš ročník tvoří, ale vy se ještě mezi sebou promícháte. Jednu skupinu budu mít já a druhou bude mít Raito-sensei z vedlejší třídy. Seskupení bude vždy na nádvoří před akademií. Takže teď si vyplňte papíry a seřaďte se přede dveřmi." Dopověděla Ayame-sensei a dorozdala všechny papíry.
"Na co půjdeš?" bylo slyšet šeptání všech ve třídě.
"A také!" zvýšila svůj hlas Ayame-sensei. "Vybírejte si předměty, které vám nejdou! Nevybírejte si předmět jenom kvůli kamarádovi. Nebo bych to mohla také udělat způsobem, že půjdete ke mně a řeknete mi kam chcete, aniž by to slyšeli ostatní! Takže bez mluvení!" dokončila svůj hlasitý projev a stoupla si za katedru. Celá třída najednou ztichla. Přede mnou byla tabulka se sedmi hodinami - a z toho dvěmi dvou-hodinovými. " Co bych si měla vybrat?" pořád jsem přemítala. "Bylo by super být s Yoake občas ve třídě. A nebo… S Hitorim!" při zamyšlení na Hitoriho jsem se opět mírně začervenala. "Kam asi tak půjde?" přemýšlela jsem. Můj pohled na chvíli zamířil na Yoake. K mému údivu se také červenala. Bylo to na ní akorát vážně vidět. Soustředila se na papír a tváře měla červené. Rty k sobě mačkala, jako by taky chtěla s někým být ve třídě. Můj pohled už najednou nebyl tak nenápadný a Yoake si ho všimla. Okamžitě odvrátila svůj pohled pryč - lépe řečeno z okna - a papír si přikryla. Pak Ayame-sensei zavelela k seřazení ke dveřím.
Rychle jsem vzala papír do ruky a vstala.
"Teď mi všichni podejte prosím vaše papíry." Řekla a pak nás odvedla na nádvoří.

Na dvě třídy nás tam bylo celkem dost. Pak se začalo rozdělovat.
Já jsem si vybrala: Genjutsu, Taijutsu, Výdrž, Chakra a Zbraně. Aaaach. Zbraně. Ještě že byly na seznamu. Nikdy se mi neomrzí. Vážně!
Ayame-sensei a Raito-sensei nás začali k sobě volat. Genjutsu měl Raito-sensei. Taijutsu taky, Výdrž, Chakru a Zbraně potom měla Ayame-sensei.
S Yoake jsme byly na Genjutsu, Taijutsu a Výdrži společně. Já většinu věcí zvládala celkem dobře, ale Yoake moc ne. Držela jsem jí palce, protože bych byla asi nešťastná, kdyby nemohla být genin…
"Doufám že mě se to podaří a budu gennin!" tato myšlenka mě provázela celou dobu.
Raito-senseie jsem mockrát za můj dosavadní akademický život neviděla, ale byl fakt v pohodě. Ayame-sensei mi říkala, že se zbraněmi to také hodně umí, ale dnes si nechtěl přidělávat práci. Prý má po vyučování práci u Hokageho.

"Dobrá práce děcka!" prohlásila Ayame-sensei na závěrečném shromáždění. "Dnešek jste měli takový odpočinkový den, jak tomu říkáme tady na akademii. Ale! Mnoho z vás se vážně zlepšilo! Byla bych ráda, kdybyste do zkoušek své nadšení nenechali uniknout. Zkoušky už jsou za týden a půl, takže trénujte pilně, ať projdete. Přála bych vám to všem, ale jistě víte, že každý se nemůže stát úžasným ninjou. I náš Hokage začínal přesně jako vy. A vidíte kam to dotáhl? Na samý vrchol schopností. Proto vám říkám, nevzdávejte se! Rozchod!" ukončila svou řeč jednoduchým povelem a všichni se hrnuli k východu.
"Kei!" uslyšela jsem hlas. Byla to Yoake s Yuu. "Půjdeš dnes s námi? Je festival rozkvětu. Pojď~." Prosily mě.
"Holky promiňte, ale dnes chci být doma dřív. Zase přijel Tomoya a já už ho dlouho neviděla. A navíc, kdybych šla bez dovolení, asi by mě trest neminul."naběhla mi husí kůže, při pomyšlení co by mamka dělala.
"Aha." Založila ruce Yoake s nafoukaným výrazem. "To abychom se tě už na nic neptaly, co?"
Musela jsem se ušklíbnout. "Třeba půjdu i s Tomoyou, tak tam buďte!" řekla jsem a objala je obě dvě.
Na tvářích Yoake se objevily známky červené barvy, skoro jako její vlasy.
"Tss.. Ale nenech nás čekat moc dlouho!" vyplázla na mě jazyk, když už jsem odcházela.
"Jasně!" zavolala jsem na ně a utíkala směrem domů.


A tímto se dostáváme k tomu - chcete takto dlouhé články? Ale asi by to bylo za delší dobu sepsané. Nebo o něco kratší, ale vycházely by dříve? :) Otázka pro vás~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 . . . . . . | 28. června 2014 v 19:47 | Reagovat

délka vyhovuje :-) super článek ;-)

2 Lucy-chan Lucy-chan | Web | 4. července 2014 v 22:12 | Reagovat

také dlhé sú v pohode, ja zas robím malé, na papieri že to dlhé, prepíšem - doriti, krátke :D a neboj Kei, zvládneš skúšky, aj s kamarátkou :D

3 Abbie Abbie | Web | 11. července 2014 v 15:59 | Reagovat

Ahoj. Přišla jsem Tě pochválit holka.:D
Délka článku suprová! Děj je velmi zajívamý a výborně se čte. Máš fantazii a talent. To se musí uznat;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Roy Mustang FanBar
Roy Mustang gif