Není důležité vyhrát,ale nasrat toho kdo tě porazil!

Katty - Příběh 18 - Co to sakra...?

25. ledna 2014 v 8:45 | Katty-Hinata
Takže jsem se konečně dokopala k dalšímu dílu. Snad si ho taky někdy někdo přečte. :D Je tu i obrázek(ale anglicky popsanej :D).


"To je skvělý!" liboval si Ari a srkal do sebe poslední zbytky rámenu. Jelikož, když jsme přišli k obrovskému domu, odkud Tsuchikage "vládne" , byli jsme vyhnáni ven, protože 'Porada s Radou Starších' ještě neskončila. A Tenten-sensei nám navrhla, že bychom už konečně mohli něco dobrého sníst. Yuki ji instinktivně zavedla k Yorochimu, který má vyhlášené místo mezi kuchaři v Kamenné. Ari se nejprve obával tam jít, kvůli tomu, že by jsme museli všechno platit, ale Tenten řekla: "Kdo co sní, to si zaplatí!" Po těhle slovech jsme byli jak znovuzrození. Ze mě to teda tak vycházelo.
"Tak… nevzpomněl jste si někdo na tu druhou část mise?" zeptala se Tenten.
"Dobrá otázka." Přikývl Hitori a položil čaj, který právě pil. My - náš tým - jsme na ně upřeli zrak.
"No… Myslím, že to bylo něco… horkého." Vylezlo z Yuki.
"Jakože něco s ohněm?" zeptala jsem se na její pochybnou odpověď.
"Myslím, že až tak ne, ale zkusím nad tím popřemýšlet." Dostala Yuki ze sebe a Tenten jí položila ruku na rameno: "Nevadí, až tu bude sensei-…" nestačila doříct vět a Yuki vyskočila ze židle a začala se svíjet na zemi.
"Ona mě zabije! Kurotsuchi-sensei ! Omlouvám se! Ona mě zabije!" začala křičet. Pousmála jsem se. Bylo zábavný vidět, jak se někdo svíjí předčasně na zemi, když tu nebyla mamka. Né že by se svíjela mamka… to spíš ty ostatní lidi. . . . . Odpusť mi, mami! Že jsem si myslela něco takového!
Nějak jsem si to neuvědomila, ale asi jsem to řekla nahlas, a nějak jsem se i praštila do hlavy o stůl a kdyby mě nezachytil Keichi, který seděl vedle mě, asi bych spadla na zem. Ari si stoupnul na dvě židle - protože ta vedle něj byla prázdná - a řekl opovrženě na Yuki, která se pořád válela na zemi se slovy 'Ona mě zabije' : "Ty se jí bojíš, jsi celkem divná, když se bojíš svého senseie!"
To ovšem uslyšela Tenten, která si taky stoupla, klekla si na stůl, vzala si kunai do ruky a přiložila mu ho ke krku.
"Ty se mě teda nebojíš jo?" Řekla s ďábelským úsměvem. Teda… Snad to byl usměv.
"Pojď se taky připojit!"řekl Hikaru a strčil do Hitoriho, který se okamžitě převrhl, protože jsem ho nemohla zachytit - ještě jsem ležena někde na Keichim. 'Asi má mojí hlavu položenou na klíně.' řekla jsem si. "Počkat!" vyhrkla jsem a chtěla jsem se i prudce zvednout, jenže - BUM a já se o stůl praštila ještě jednou.
"Omlouvám se za vyruše…" řekl někdo ve dveřích. No, zjevně větu nedokončil, protože to zřejmě musel být fakt pěkný pohled. Yuki najednou přestala opakovat nekonečné "Ona mě zabije", Tenten otočila hlavu o 180 stupňů a poznala ženu, se kterou se měla setkat s celým, týmem.
"Kurotsuchi-san…?" řekla opatrně Tenten.
"Co tu sakra děláte…lidi?" řekla Kurotsuchi-sensei s úplným poker facem.
http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/348/7/3/little_sketch_by_kattyhinata-d6xw38t.png
Celý náš spolek upřel zrak na Kurotsuchi ve dveřích. Všichni totálně ztuhli. Teda, asi až na Keichiho a mě. Ani jsem pořádně nemohla otevřít oči. A když jsem se chtěla otočit směrem ke Kurotsuchi, nešlo to, protože tam měl Keichi tělo. A já jsem se ani nemohla zvednout. Možná, že to bylo obtížný, nebo mi to ležení v Keichiho klíně připadalo pohodlný. Ale jak jsem se otáčela, tak se mi i povedlo otevřít oči a viděla jsem Keichiho, který… Chápete že mu z nosu tekla krev a celý se červenal?!
Okamžitě jsem se zvedla, sedla si na židli a zařvala na něj: "Úchyle!" a začervenala jsem se taky.
"P-počkat… úchyle?" vykoktal se sebe Keichi. Až jsem se divila, protože nikdy takhle nemluvil za tu chvíli, co jsem ho jaksi poznala. Vlastně skoro vůbec nemluvil.
"T-to tys tady s-skoro upadla, t-tak jsem tě chytil!" argumentoval. Já se celá zarudlá otočila k němu zády a radši jsem držela jazyk za zuby, protože na nás všichni koukali.
"Co…?" řekla Kurotsuchi nechápavým hlasem. Já v jejím případě… taky bych absolutně nechápala.Nastalo ticho. Znáte to trapné ticho, kdy by snad mohl jen někdo vejít a říct něco, čeho bychom se uchytili. Ale všichni zírali na mě a Keichiho, který si utíral svůj nosebleed.
"K-Kurotsuchi-san…?" zeptala se opatrně Tenten - nechtěla totiž udělat něco co by ji znepokojovalo (jako například držení kunaie pod krkem svého žáka).
"Ano?" řekla v klidu a nenechala se jakkoli rozptylovat.
"Um… když jsme u toho, já se jmenuji Tenten, a tohle jsou mí žáci - Katty, Ari a Hitori…" řekla a postupně po místnosti ukazovala směrem na nás.
"Myslím, že můj tým už znáte." Řekla Kurotsuchi a vrhla na všechny z jejího týmu vražedný pohled, jako by říkal: 'Co to tu vyvádíte?! Tak mi nedělejte ostudu a chovejte se normálně!'
"Měli jsme tu čest…" pronesla Tenten. "Myslím si, že víte proč jsme tady." Řekla vážněji.
"Ano. Už vás Yuki obeznámila s další částí?" řekla Kurotsuchi také s vážným tónem v hlasu. Yuki se za ní (Kurotsuchi ji totiž překračovala) svíjela a potila a bůh ví co ještě. Věděla, že něco přijde. To jsem jí viděla na očích.
"Bohužel ne…" pronesla Yuki, když už věděla, že prohrála,"Já no… Zapomněla jsem…"
Nastalo ticho - opět. Na čele Kurotsuchi začala vyběhávat žilka, která značila, že je něco špatně.
"…Yuki…." Procedila mezi zuby,"Proč proboha proč si nemůžeš zapamatovat jednu jedinou blbou větu?" začala na ni křičet Kurotsuchi.
"Já nevím jak se to stalo, vážně!" obhajovala se Yuki.
"Vždyť jsem ti to řík-…" odmlčela se Kurotsuchi a pak se začala smát. "Zapomeň na to Yuki, vždyť se nic nestalo." Začala Kurotsuchi úplně jiným - přívětivějším - tónem. "Hahahaha" začala se zasekávaně slabě smát.
"Co se děje Kurotsuchi-sensei?"zeptal se Hikaru.
"Vy jste jí to zapomněla říct, že ano?" nahodil opět znuděným tónem Keichi. Jako by se nic s tím nesobleedem nestalo! Začal mě nehorázně vytáčet, ale pořád jsem nechápala, proč je najednou tak Kurotsuchi milá. Když ovšem Keichi pronesl tohle, začala jsem si myslet že na to vážně zapomněla.
A k mému překvapení se na Kurotsuchině tváři objevil pokerface a zaznělo něco, aby to nebylo vůbec slyšet:
"Ano, zapomněla jsem jí to říct..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Fairy Tail vs. Naruto

Fairy Tail
Naruto

Komentáře

1 Lucy-chan Lucy-chan | Web | 20. února 2014 v 19:10 | Reagovat

ty vole, vstup kurotsuchi.... ten poker face a kazdy tam vyvadza xD :D :D tie obrazky uzasne :3 :3 ale jak isla vybuchnut ... :D :D
tesim na dalsiu cast :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Roy Mustang FanBar
Roy Mustang gif