Není důležité vyhrát,ale nasrat toho kdo tě porazil!

Prosinec 2013

Bannery pro Aiko a Sayuri

10. prosince 2013 v 15:08 | Katty-Hinata |  Grafika pro vás
Takže ahojky :)
Jsem fakt ráda, že už si taky konečně někdo řekl o grafiku :D A holky byly první,tak jsem jim udělala 2 (akorát je to v jiné barvě, takže nic moc ._.)
No, ale i ta doufám, že se to bude líbit, a případné reklamace přijímám ^^
Tak zatím ;)

Utapri MEP

10. prosince 2013 v 9:56 | Katty-Hinata |  ...Moje výtvory...
Takže jsem robila další MEP >:D Takže doufám že se líbí ;)


Mein gott.

6. prosince 2013 v 22:34 | Katty-Hinata |  Moje kecy
Já vím, já vím.
Vůbec sem nechodím.
Jako, jestli někdo napíše komentář to vim hned,akorát se mi nějak nechce nic psát.
Mnoo
Tak blíží se nám vánoce. Co chcete letos pod sromeček?
Já vlastně ani nic moc.
Chtěla bych jen paruku (bud krátkou modrou a nebo krátkou růžovou - všimli jste si někdy, kolik postav má krátké růžové vlasy?! :D) ale tu mi asi mamka nedovolí... :/ Vlastně... když jsem líná si i udělat cosplay k té mojí červené ... Je to se mnou těžký.
Teď jsem si jako řekla, že bych mohla něco udělat - protože chci - a tak jsem začala hledat na internetu postavu se sebemenším náznakem červených vlasů. Jako.... nějak se mi fakt nedaří.
Většinou jsou to postavy, které mají culíky (což mi z mojí paruky udělat nejde) a nebo mají porostě krátký vlasy (a paruka se mi stříhat taky nechce,takže...). Nějak nemůžu najít ideální postavu. Aspoň že Kishimoto je takový zlatíčko a vymyslel klan rudých hlav. :D Takže little Karin nebo Kushina se mi celkem zamlouvá :D
Pak koukám na Date A Live (těm kdo to neviděli ani moc nedoporučuju - mě se líbí asi jen tak ta grafika :D) A tam je holčina, ALE! Její barva vlasů se blíží k růžové (spíš už to růžová je,jenom si to já nechci připustit, protože mám o jednoho z výběru míň.
Pak... kdo ještě? Ittoki Otoya v holčičí verzi. Ještě jsem to zcela neodpískala,ale pořád to zase není úplně ono. No, a nebo jsem našla nějaký anime, který bohužel neni česky přeložený, ale nic moc oblečení tam nemaj teda ._. (jako rudá školní uniforma - dlouhá sukně, dlouhý upnutý rukávy - takže nevim co materiál...)
Wow, to jsem se rozkecala. Jste si to někdo mohl rozkouskovat a nechat na příště :DD páč já fakt nevim, jestli se mi sem bude chtít.
Ano, Yuki mě přemlouvala, ať aspoň napíšu povídku, jenže na to jsem taky nějak líná. Na YT mám udělat MEP,ale nějak se m i taky nechce. Musím něco nakreslit, aby mamka mohla dát moje výtvory do kalendáře (chápete jí? :DDD). Musím si uklízet pokoj. Dneska jsem musela na školním jarmarku hlídat děti (neptejte se) a ve čtvrtek jít za čerta (jooo,byla jsem čert :DD)

Mno... Tak abych to už ukončila,co?
Tak zduř. Mějte se děcka. Sbohem.
.
.
.
Som unavená ._.
Roy Mustang FanBar
Roy Mustang gif