Není důležité vyhrát,ale nasrat toho kdo tě porazil!

Katty - Příběh 14.díl - Vyrážíme~!

26. dubna 2013 v 22:29 | Katty-Hinata
Ano, mám tu další dílek, je celkem krátký, ale taky jsem ho psala jenom chvilku... :D No jen možná chvilku :D Je to taký menší filler, prostě to co tam napatří až tak :D Už se blížím i k části na kterou se celkem i těším - na kamennou :D
Tak se pokochejte ^^
"Hurá!" zajásal Ari před branou Konohy. Ani nevěděl co to bude za misi. Včera večer za námi domů přišla ještě TenTen-sensei a omlouvala se,že nám neřekla kdy se sejít a na jak dlouho ta mise bude. Mamka si alespoň ušetřila práci ptát se u Hokageho. Měla by to být asi týdenní mise i s cestováním, tak bych ráda věděla, co to bude za misi.
"Vždyť ani nevíš vo co gou." povzdechl Hitori. Ach… jak on má takový kawaii hlas! Mohla bych ho poslouchat věčnost.
"Myslel jsem si, že nám to řekla, akorát že mě se to vykouřilo z hlavy." Oponoval Ari. Myslím že by se to i stát mohlo - s jeho "inteligencí" ano…
"Bóže…" povzdychla jsem si a založila ruce. Byla to moje oblíbená póza. Ještě taky ťuknutí pěstičkami, ale to je jen na pozdravy. I když… většina holek se spíš usměje a pozdraví, ovšem já vytáhnu pěst se slovy :"Čus, vole." I když si teda někdy to "vole" odpustím.
"Kde je vůbec sensei?" pronesl Hitori a kouknul se směrem do vesnice. Pak jsme uviděli valící se kouř prachu, který se blížil k nám a místy prokukovalo něco zeleného.

"Co to sakra-" nedokončil Ari, když uviděl TenTen-sensei na nějakém týpkovi v zeleném - SEDĚLA MU NA ZÁDECH!! Všichni jsme nahodili velmi zvláštně nechápající obličej. Viděli jsme jak TenTen ani není při vědomí, jen si tam tak vlaje - jako vlajka.
"Mám to!" zvolal divně vypadající týpek.
"Vážně divnej sestřih…" musela jsem šeptem připustit. On měl snad střih "alá hrnec!" a snad půl-metrové obočí! Je to vůbec možný??
"E-Eh…" slyšeli jsme jen drobné zakuňkání TenTen-sensei.
"Etoo… Sensei, jste v pořádku?" zeptal se Ari a sklonil hlavu k úrovni její hlavy - skoro až na zem.
"H-hai…" ozvalo se ze zadu. Ari přikývl a blesku-rychle se podíval vzhůru na toho chlápka.
"Jste suprovej strejdo!" ozvalo se z otvoru kterému se říká pusa. On to jako vážně řekl? Když můj pohled zamířil na Hitoriho, byl snad úplně v šoku.
"Díky! To je moje síla mládí!" řekl tlustoobočnatec.
"Wow! Jak ta síla funguje?!" naléhal neustále Ari. To jako vážně nepochopím…
"Naučte mě to taky!" ozvalo se. Nebyl to Ari… BYL TO HITORI! Což mě jako vážně vyvedlo z míry. Tlutoobočnatec mezitím TenTen-sensei pustil úplně na zem v obléhání Arim a Hitorim.

"Sensei, jste v pořádku?" zeptala jsem se, "Vstaňte prosím." Řekla jsem, když jsem jí vzala aby se mi chytla okolo ramen. Byla totiž strašně těžká.
Tlustoobočnatec tam mezitím dělal nějaké podivuhodné cviky, které snad ani jméno nemají. Kluci nadále s nadšením přihlíželi… Jako Ariho bych pochopila…ALE HITORI?! Svět se snad úplně zbláznil…

Ten Ten-sensei mezitím vstala a dala Tlustoobočnatci ránu, která ho totálně uzemnila.
"Tohle nehodlám dále rozebírat," řekla a trochu se začervenala, možná naštváním nebo se styděla, "Lee, vrať se za Naru-… Hokagem a dodělej nějaké JINÉ věci." Myslím, že si dala záležet na zvýraznění toho slova "jiné".
"H-Hai…" řekl jako vojín kapitánovi. Rozkaz splnil a odešel.
"Jsme tady hlavně kvůli té misi a ne pro srandu králíkům," Řekla hlasitě a vražedným pohledem se podívala doleva a mírně dozadu, kde seděli nějací dva strážníci - chunini. Chechtali se, "Že, Izumo a Kotetsu?!" hodila po nich dva kunaie které jen těsně minuly jejich hlavy. Úsměv jim okamžitě ztuhnul. Já jenom zírala, že se tak rychle sebrala a je v plné kondici.
"Naše mise je doručit tyto dva svitky do Kamenné vesnice a předat je feudálnímu pánovi." Řekla TenTen-sensei. Nic tak těžkého, myslím. "Je to mise typu C."doplnila.
"C? Vždyť je to jenom o předání svitků!" řekl tázajícím se hlasem Ari.
"No, v Kamenné vesnici se máme setkat s týmem, který nám sdělí další část naší mise." Řekla a zvláštně podezřívavě se podívala.
"Tím chcete říct, že ta mise nebude ještě zcela kompletní?" zeptala jsem se.
"Správně, i mě by zajímalo, co tam pak máme udělat… Kamenná si to chce nechat pro sebe, vždycky to byla taková nedůvěřivá země." Doplnila TenTen-sensei. Zdálo se mi to divné, vždyť jsme přeci spojenci, ne? Možná že se ještě všechno nevyřešilo…

"Takže začátek jednoduchý a konec se ještě neví… myslím, že to tak hrozný neni." Přitakal Ari.
"Ano, ale rozhodně jsme ztratili dost času a tak to teď budeme muset dohnat." Slonila TenTen hlavu k nám.
"Tak na co ještě čekáme?" řekl - vypadalo to že byl až nažhavený - Hitori. TenTen přikývla, otočila se a rychlým krokem vykráčela z Konohy a my tři za ní.
"A kdo byl ten tlustoobočnatec?" zeptal se Ari při cestě. TenTen se zarazila.
"A-ale nikdoo.." snažila se to odvrátit. To se jí nepovedlo.
"Ale vážně, kdo to byl?" zeptal se Hitori a založil ruce.
"Když jste teď náš Sensei, měla byste nám to říct!" naléhala jsem na ni.
"Byl to jen… Byli jsme spolu v týmu a byl hrozně posedlý tou: Silou mládí…" přiznala TenTen.
"'Byli jste'?" zeptal se Hitori. Na můj vkus celkem vtíravé, ale budiž. Když už z někoho dostáváte informace, tak ať to za něco stojí,ne?

"Náš tým se rozpadl, protože já jsem dostala vás jako nový 'Tým 9'!" pronesla s úsměvem TenTen-sensei. Takové pohledy mám ráda. Sebevědomé, ale i šťastně rozplývající se.
"A jaké číslo měl váš tým?" zeptal se Ari a předklonil se dopředu s pohledem zamířeným nahoru, aby jí lépe viděl do očí.
"No, řekla jsem že jste 'Nový tým 9'. Já jsem také měla devítku." Řekla TenTen a usmála se. Myslím že i nenuceně. Takové to příjemné zasmání.
"To je skvělé, ne? Mít takhle tým se stejným číslem jako jste měla vy." Usmál se Ari. Ale TenTen ho celkem odpálkovala svou odpovědí:
"Mě to bylo vážně jedno, co to bude za číslo."
Ari zůstal s kamenným výrazem pozadu. TenTen lehce gestem naznačila abychom se dali do běhu a on nás musel dobíhat. Po cestě to byla celkem sranda…
Dokud jsme nenarazili na zvláštní osobu v černo-modrém plášti…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nana-san Nana-san | Web | 27. dubna 2013 v 16:42 | Reagovat

Super, len tak ďalej^^

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 29. dubna 2013 v 10:19 | Reagovat

"Tohle nehodlám dále rozebírat" a tečka :DDD Aneb ženy vždycky uzemní :DDD

3 Aiko Aiko | E-mail | 29. dubna 2013 v 17:57 | Reagovat

Já se taky teším na Kamennou
xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Roy Mustang FanBar
Roy Mustang gif